KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713070
nr 1471 3070
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Den gula klänningen". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:47:00
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano